Nic papírového nám není cizí ...

KEREX spol. s r.o. byla založena v roce 1991 na základě záměru společníků poskytovat komplexní servis českým i zahraničním firmám zabývajícím se vývojem, přípravou a propagací v oblasti tisku a obalů.

V širokém spektru služeb jsme zajišťovali nejrůznější služby například pro Bayer Leverkusen, Osram, Chemapol, Assotra – Zürich a několik menších českých firem.

K důležitému kroku došlo v roce 2002, kdy začala spolupráce s firmou Roxcel. Vzniklý tandem KEREX – ROXCEL se začal angažovat zejména ve dvou klíčových oblastech:

 1. Grafické papíry a kartony - zde jde zejména o zajišťování dovozu těchto materiálů:

  –     jedno - i oboustranně natírané papíry

  –     bezdřevé ofsetové papíry

  –     novinový papír

  –     metalizované papíry

  –     LWC papíry

  –     skládačková lepenka

  pro závody polygrafického průmyslu v ČR a SR.


 2. Kancelářské papíry – koncem roku 2002 jsme začali dovážet eukalyptové papíry Votocopy a Regata ze závodu Votorantim v Brazílii a to i v zákaznických přebalech – realizován byl již např. přebal pro obchodní řetězec Canon. Kromě brazilských papírů dováží společnost KEREX též papíry z Indonézie.

 

Kerex dnes dováží velkou část svého obchodního sortimentu samostatně, nebo ve spolupráci se společností Norecom – zvláště v oblasti kancelářských papírů.

Samostatným prvkem v činnosti KEREXu je také dovoz a distribuce balicích materiálů a pomocných prostředků pro balení – BOPP fólie, strečové fólie a papírových ochranných hran, sortiment se navíc rozšířil o základní druhy lepicích pásek.

 

 

KEREX spol. s r.o. je držitelem certifikátu EKO-KOM pro výrobce, dovozce, plniče a prodejce obalů a baleného zboží.